6.12.2017 – 28.02.2018

 

Para Art Consulting to działanie artystyczne skierowane do pracowniczek i pracowników firm znajdujących się w wieżowcu Warsaw Spire. Akcja opiera się na ofercie bezpłatnego użyczenia/wypożyczenia wszelkich umiejętności, które posiada twórca Arek Pasożyt/Parasite. Skorzystanie z umiejętności i osoby twórcy jest celowo związane z wyobraźnią osoby go angażującej, artysta ogranicza swoją wolę twórczą do wyartykułowanej woli użytkowniczki i użytkownika.

W ramy oferty wachlarza oferowanych usług wchodzą m.in. następujące umiejętności: artystyczne (malarstwo sztalugowe i ścienne, grafika warsztatowa, rzeźba konceptualna), zawodowe (grafika reklamowa, edukacja artystyczna, warsztaty plastyczne z grupami wiekowymi od 5 lat wzwyż, eksperymentalna architektura wnętrz), manualne (remonty, praca w ogrodzie), rozrywkowe (pokaz filmu, rozmowy o sztuce lub towarzystwo przy kawie/drinku), jak i czynności dnia codziennego (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów i inna szeroko pojęta pomoc w gospodarstwie domowym i sprawunkach).

Działanie przewidywane jest na czas trwania wystawy Świat Należy Do Ciebie / The World Is Yours. Start kampanii promocyjnej odbędzie się wraz z wernisażem wystawy i będzie trwać przez cały grudzień. Wykonywanie wybranych zadań obejmie kolejne dwa miesiące. Wybór działań, które artysta zrealizuje, będzie miał charakter otwartego naboru prac i ich selekcji. Na finisażu wystawy, odbędzie się prezentacja podsumowująca projekt.

 

Nabór propozycji: do 6 stycznia 2018

 

Kontakt z artystą:
e-mail: arek@parasite.pl
www.pac.parasite.pl

Z artystą będzie można się spotkać i porozmawiać w holu budynku A kompleksu Warsaw Spire w czwartki i piątki: 7, 8, 14, 15, 21, 22 grudnia oraz 4 i 5 stycznia, w godzinach lunchowych 12-15:00

 

Identyfikacja wizualna: Maciej Kwietnicki
Fotografia: Alicja Kochanowicz
Projekt stroju: Weronika Pniewska

Działanie przy Warsaw Spire w ramach wystawy Świat Należy Do Ciebie / The World Is Yours, kurator: Jakub Słomkowski, koordynatorka projektu: Karolina Wlazło-Malinowska / Fundacja Sztuka w Mieście

 

 

 

 

 

Para Art Consulting - photo / fot. Alicja Kochanowicz
fot. Alicja Kochanowicz